Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ismertek olyan weboldalakat,...

Ismertek olyan weboldalakat, ahol vállalnak ingyen fejléckészítést?

Figyelt kérdés

A képszerkesztés nem az én területem, és ez sajnos meglátszik a blogom gyengécske fejlécén is. Szeretnék egy jobbat, de nincs olyan ismerősöm, akihez fordulhatnék.

(ehhez a bloghoz kéne: [link] )

Még annak is örülnék, ha ajánlanátok olyan oldalakat, ahol lehet ilyeneket szerkeszteni (és viszonylag könnyen kezelhető, sajnos nem vagyok egy műszaki zseni)



2013. nov. 29. 16:49
 1/2 Tarnóczi László András válasza:

Nincs olyan oldal ahol ingyen fejlécetkézistenének mivel az egy bevételi forrás nekik!!


Én másrészt jónak találtam a fejlécet!!


Viszont az oldal szövege túlzótan zsúfolt nagyon egybe van a szöveg ez egy olvasónak akinek még a szeme is rossz nagyon fárasztó el olvasni.


Tegyél némi szüneteket szövegbe.


Pl: így A rémes hangú csengő az ébresztőnk.


Ennek megszólalása után tíz percünk van, hogy felöltözzünk, és elinduljunk sorba állni a mosdóhoz és a szerény reggeliért.


Mindenki automatikusan az ágya mellett álló apró szekrényhez lép, amelyben a neki kiutalt néhány váltás egyforma avoxegyenruha és egy váltás ágynemű van.


A koszos darabokat minden nap leadjuk a mosodába, ahol néhány avox (köztük Görbeorrú) kimossa és visszahozhatjuk.


Persze a mi ruhánkat máshol mossák, mint a kapitóliumi népekét.


Mintha fertőzött patkányok volnánk.


Az egységes fehér ruhában lépek ki a többiekkel a zsúfolt folyosóra, és beállok a mosdóhoz kígyózó hosszú sorba.


Emeletenként van egy ilyen öt WC-fülkével, öt

mosdókagylóval és három zuhanykabinnal.


Reggel mindenkinek csak egy gyors mosakodásra van ideje, ha még akar enni is.


Így könnyebb olvasni nem folyik egybe!!


Remélem tudtam segíteni és nem kritizálni akartam!!


Helló!!


A sor a méretéhez képest gyorsan halad.

A kezemben szorongatom az aprócska fésűt, amin az egész szobánk osztozik.

2013. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

oké, köszi.

Egyébként közben már találtam egyet :)

2013. nov. 30. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!