Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router konfighoz belépés?

Bambi88000 kérdése:

Router konfighoz belépés?

Figyelt kérdés
Az otthoni routerünkre rátudok lépni a 192.168.1.1 es címmel, és ott tudom is a beállításokat módosítani. Nah de nekem an egy másik routerm egy másik helyen és arra is ráakarnék igy csatlakozni... csakhogy ott nemhoz be semmit erre a 192.168.1.1 -re.... Kérdésem: Hogyan tudom megtudni azt a cimet amivel a routert lehet configolni? ha netre nemtudok rácsatlakozni.

2013. dec. 1. 19:59
 1/1 miért.én? ***** válasza:
Általában a router alján/hátulján rajta van a gyári ip címe, valamint a felhasználónév és a jelszó. Ha ezeket elállítottad, kell lennie rajta egy reset gombnak, ami visszaállítja a gyári beállításokat. Esetleg megnézed a router pontos nevét, és rákeresel a gyártó oldalán.
2013. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!