Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudtok e nekem olyan kütyüt...

Tudtok e nekem olyan kütyüt ajánlani amivel tudok fogni wi fi t és tovább tudom küldeni a wifit egy ip kamera felé?

Figyelt kérdés
Netvadász vagy hasonló kütyüre gondolok

2013. dec. 2. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked egy jelismétlő kell (Wireless Repeater) Vannak 15ezer körül konnektorba dughatók, 10ezer körül pedig olyan routerek amik tudják ezt a funkciót.

olcsobbat.hu vagy argep.hu rákeresel

2013. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam le , nekem egy erdőben lévő ,ip kamerához kéne oda juttassa a jelet , közel van a falu tele nyílt wifivel csak azok nem érnek el odáig
2013. dec. 2. 19:46
 3/4 A kérdező kommentje:
kb 200 méter
2013. dec. 2. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor neked egy Access Point kell, és egy irányított antenna. Az access point kliensként kapcsolódik a routerhez egy új wifi hálózatot létrehozva (vagy akár ugyanazon az SSID-n kiterjesztve a meglévőt) és az irányított KÜLTÉRI wifi antennát egy karóra szerelve tudsz jelet sugározni arra.

Ügyelni kell arra, hogy:

Az antenna nyeresége megfelelő legyen.

Ne legyen túl hosszú a kábel az antenna és az AP között (inkább az UTP kábel legyen hosszú) mivel a kábel csillapítása magas, sokat ront a jel erősségéből.

Ebből következik, hogy egy kültéri AP kell neked.


[link]

2013. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!