Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy erősíthetném a jelet? A...

Hogy erősíthetném a jelet? A munkahelyemen szeretnék mobilnetet használni, de ott abban a helységben ahol a pihenőidőmet töltöm semmi jel nincs.

Figyelt kérdés

Viszont ahogy kilépek az ajtón megvan a jel,és jó.A dolog nyári időben nem is okozna gondot,mert csak kiülnék az erdő szélére,és passz,de télen?!

Valamilyen jelerősítő berendezés kellene,amivel a benti helységben is megteremthetném a netezés lehetőségét!



2013. dec. 3. 17:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem helység!Helyiség! :D
2013. dec. 3. 17:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a mobilnet eszközöd támogatja az antennát, akkor:

[link]


Ezt megveszed..

Ha nem támogatja, akkor előbb:

1. bemész a szolgáltatóhoz, és lecserélteted (többnyire hűségetet akarnak újítani, vagy megvásároltatják)

2. keresel egy boltot, ahol megfelelő modemet adnak a kiválasztott antennához.

2013. dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha nincs túl nagy vihar, vagy égszakadás, akkor javasolt erkélyre, ablakhoz kitenni az antennát (de beltéren is erősít)..
2013. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Üdv!Köszönöm.Tüzetesen átolvastam az oldalt,és ehhez kell még valami modem is?!Nem?Nekem az nincs,és nem is kellett eddig.Akkor most az antenna mellé kell vennem egy modsmet is?Ha igen ajánlana azt is egy olcsóbbat?

Szép estét!

2013. dec. 4. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!