Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem akar elindulni a FF, az...

Nem akar elindulni a FF, az ikonra kattintva egy hibaüzenet jön elő. Előző kikapcsolásnál minden rendben volt, most élből ezzel kezdett és nem értem, mi hiányzik a gépről?

Figyelt kérdés

Próbálkozásaim: töröltem a régi FF-ot és telepítettem újra, gép újraindult, ugyanaz az ablak jött elő. Azután csináltam rendszervisszaállítást, hogy hátha egy win fájl törlődött, bár azt nem érteném, hogyan - de mindegy, mert ez sem oldotta meg a problémát, a böngésző nem nyílik meg. Chrome-mal tudok netezni, de ezt nem szeretném, úgyhogy kéne valami stabil megoldás. Találtam egy más által feltöltött képfájlt, az én ablakom ugyanilyen volt:

[link]


Köszönöm a segítségeket!



2013. dec. 4. 00:24
 1/1 anonim ***** válasza:

tesó,túlkomplikálod,

ha a ferifox hibás ,akkor a rosszat teljesen le kell törölni,és föltenni a legújabbat,

-te vagy nem törölted le csontra a régit,vagy egy ócskát telepítettél föl,vagy mindkettő,

2013. dec. 4. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!