Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha az nCore-ról letöltöm azt...

Ha az nCore-ról letöltöm azt amit én töltöttem fel akkor ugyanúgy lesz rá seed kötelezettségem?

Figyelt kérdés
Szoktam felvenni a TV-ből sorozatokat amiket aztán feltöltök az nCore-ra. Ha én ebből letöltök párat akkor arra ugyanúgy lesz seed kötelezettségem?

2013. dec. 4. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Anélkül nem is tudnál seedelni ha nem töltenéd le a saját torrentedet, ilyenkor egyből seeder vagy. Mivel nem töltöttél le semmit, nincs mit visszaosztanod belőle, de seederként fogsz jelen lenni mert te vagy az első megosztó.


Ha később kiszállsz és törlöd a tartalmat, majd újra letöltöd akkor már ugyanolyan letöltő leszel mint bárki más.

2013. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi a választ!


Amit lesz szeretnék tölteni azt már több mint 1 éve töltöttem fel és azóta már a laptop is újra lett telepítve szóval nincs meg.

De mindegy, bent hagyom 48 órát seedbe és kész.

2013. dec. 4. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!