Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nemtudok felmenni facebook-ra...

Skrezz kérdése:

Nemtudok felmenni facebook-ra miért?

Figyelt kérdés
windows XP-m van de eddig nem fordult elő ilyesmi gond amikor google-ra is fel akarok menni most már feltudok de nemtudtam akkor kiirta hogy ez az oldal nem megbizható és leirásban az volt hogy ezt az oldalt valaki lemásolta meg ilyenek de eközben más számitógépről telefonról simán feltudok menni szépen bejön az egész facebook nem pedig úgy hogy csak betük

2013. dec. 4. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen bögészövel próbáltad ? Azon is múlik mert nekem volt ugy régi böngészö és nemtöltödöt be az oldal hanem szürke volt az internet explorer provokálta a 7 és meg a 8 as is most 11 es explorerem van. Mozilla, google crome probáltad már ? Ha birja a géped egy windows 8.1 cserét javasolnék de te tudod.
2013. dec. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen próbáltam chrome-al de ugyanaz internet explorer-el is próbáltam mind1iknél ugyanaz felmegyek és csak betükben ir ki mindent a facebook logó nem olyan hogy kék és oda van irva hogy facebook hanem fehér és oda van irva hogy ,,facebook logóˇˇ
2013. dec. 7. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor auz tudom ez esetben tanácsolni keres valahol egy xp s gépet mondjuk könyvtár vagy ismerös azon próbáld meg de szerintem mennie kellene rajt nekem 8.1 em van sajnos nemtudok segiteni. Ha másik gépen müködik amin xp van akkor sajnos a windowst kell újratelepiteni lehet valami virus szorakozi veled mert az elég csúny dolgokat tud müvelni nekem megölte a viru s jdownloaderem és a windowst újra kellet rakatnom.
2013. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
esetleg a böngészöidet frissitsed be a maxemumra nemtudom hányas verzió megy rájuk azt tudom explorer 8 xp a legutolso és a cromet is frissitsd be a legújabbra talán ugy jólesz ha nem mint mondam xp s gép után néz és probáld meg azon sok szerencsét.
2013. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!