Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi idő ebayről a cucc?

Mennyi idő ebayről a cucc?

Figyelt kérdés
Rendeltem ebayről egy telefontokot Hon Kongból... dec 20-a körülre megjön??

2013. dec. 6. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
sosem fog megjönni
2013. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem. Én 1x rendeltem Kínából, 2 hónap múlva jött, mikor már visszakértem az árát.
2013. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Így karácsony előtt kínából rendelni nem jó ötlet mert túl vannak terhelve a szállító járatok. Az év bármely másik szakában általában 2-2,5 hét alatt megjön de így ünnepek előtt 2 hónap sem sok.
2013. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

én október 31-én rendeltem és még nem ért ide...:(

pont a karácsonyi felfordulás miatt

2013. dec. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Régen én is így december körül rendeltem karácsonyra, januárban érkeztek csak meg.

Most októberben megrendeltem és novemberben érkezett meg, 1 hónapot kell rá szánni.


Szurkolok, hogy megérkezzen. ;)

2013. dec. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem fog
2013. dec. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Évek óta rendelek Kínából és csak 1x nem érkezett meg. Rendszerint 1 hónapra érkeznek meg a dolgok. Meg kell nézni az eladó százalékát és akkor garantáltabb a dolog. Telefontok nekem eddig 100%osan jött meg, azzal nem akadékoskodnak, de pl fényképezőalkatrész hongkongból egyszer nem ért ide (ez volt az egyetlen) . Karácsonykor diliház van, az biztos, ilyenkor nem érdemes, de sztenderd idő 4 hét v max 6 hét. És a kérdés az, hogy mikor rendelted, és h mikor adták postára. Ez dönt. Ja és a magyar posta is képes tüntetni el dolgokat!!!!
2013. dec. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megérkezett?
2013. dec. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Nem, sajnos nem érkezett meg,csütörtökre kellene,de reménytelen hogy megjön 2 nap alatt. :/
2013. dec. 18. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!