Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tűnik el a Facebook...

Miért tűnik el a Facebook telefonjel mellől az időpont?

Figyelt kérdés
Ha valakinek fel van telepítve a telfonjára a Messenger, akkor tudom, hogy kijelzi, mikor volt utoljára aktív. Ha webről lép be, akkor nem jelez ki semmit, megy tovább a számláló, esetleg pont akkor tűnik el az időpont? Megfigyeltem, hogy nincs összefüggés az eltelt időtartam és a kijelzett időpont eltűnése között. A barátom csak otthonról szokott Messengeren lenni (ott van wifi), olyankor kiírja az időpontot is.
2013. dec. 8. 20:17
 1/1 anonim válasza:

Engem is nagyon érdekelne...


Remélem még aktuális a kérdés! :)


Az időtartam között tényleg nincs összefüggés, esetleg arra tippelek h azzal van h ki mikor rakja magát "láthatatlanba". Ezenkívül a csak Wifi-t használó ismerőseimnél kijelzi mindig. Viszont akik használnak 3g-t, náluk figyeltem meg (nem mindegyiknél, csak 1-2-nél) h eltünt volna.


Remélem vki rájön vagy tudja ennek a kis apróbb dolognak a nyitját! ;DDD

2014. febr. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!