Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A gépemen nem müködik a net...

Wwemort kérdése:

A gépemen nem müködik a net wifi pedig van miért?

Figyelt kérdés
Egyszer elment a net azt irja hogy nem azonositot hálozat és azt hogy nem rendelkezik érvényes IP kongfigurácioval wifi van probáltam 100 modszert nem sikerült VALAKI SEGITSEN

2013. dec. 9. 17:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hívd át a szomszédodat, hogy segítsen!
2013. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 P.O.C. ***** válasza:

Főleg ha nincs saját előfizetésed és tőle loptad eddig. :)


Ha viszont a sajátod, előbb áramtalaníts mindent majd kapcsold be újra.

2013. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Probáltam áramtalanitani de semmi siker utána olvasgatam semi elöre jutás
2013. dec. 9. 18:18
 4/14 A kérdező kommentje:
És nem lopom.... nem vagyok cigány
2013. dec. 9. 18:19
 5/14 P.O.C. ***** válasza:
Milyen internet előfizetésed van? Milyen típusú routered? Milyen operációs rendszert használsz a gépen?
2013. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
P.O.C.: Egzaktabb, ha felsorolná azt a 100 módszert, amivel már próbálta, és nem sikerült. Abból a kérdéseid is azonnal meg lennének válaszolva. 😉
2013. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja windows 7 a wifi hátuljára tplink vanirva az ip cim a jelszo és hogy wiereles n router a másikra csak anyi hogy arris model:cm550b
2013. dec. 9. 18:49
 8/14 A kérdező kommentje:
Hiba elháritásnál azt irta huzam ki aztán meg inditsam ujra stb meg csináltam aztán ugyan ugy nincs net majd azt irta hogy a helyi kapcsolat nem rendelkezik érvényes ip kongfigurácioval utána olvastam sok segitséget nem kaptam és nem tudom mit csináljak
2013. dec. 9. 18:55
 9/14 P.O.C. ***** válasza:

Először is vezetékesen (UTP kábellel) kéne összekötni a számítógépet és a Wi-Fi routert, majd meg kéne próbálni belépni annak webes felületére.

Itt le van írva, hogyan éred ez a TP-link router webes felületét.

Ha sikerül belépni keresd meg a stáusz menüt és a tartalmát másold ide nekünk.

2013. dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ok ok
2013. dec. 9. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!