Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 7 miért nem érzékeli...

Windows 7 miért nem érzékeli a Digi kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nemrég telepítettem a laptopomra a Win 7-t, és szerettem volna rácsatlakoztatni a Digi netet.

A Digitől kapott leírás szerint jártam el, a felhasználónevet és jelszót is megadtam, és mikor bedugtam a kábelt, és megnyomtam a Csatlakozás gombot, sok idő várakozás után nem indult el.

Szerintetek ez miért van?

Megjegyzés: az otthoni PC-n is (Windows 7-n) elvégeztem ugyanezt az internet beállítást, és azon működött. Sőt, a laptopomon a Windows mellett fel van telepítve az Ubuntu is, és azon is elindult.



2013. dec. 10. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Előbb dugod a kábelt, aztán jön a beállítás. Kapcsolat típusa PPPoE, név és jelszó beír, és már csatlakozik is.
2013. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, igen. Elgépelés, kisbető/nagybetű, O mint Ottó és 0 mint nulla keverése, l mint létra és 1 egy keverése stb. Jól olvasd át azt a jelszót.
2013. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pont úgy csináltam meg, ahogy mondtátok, de még így se sikerült. A jelszót meg a felhasználónevet is ellenőriztem, de az stimmelt.

(Ezt nem mondtam, de a laptopra windows 7 professional-t telepítettem.)

De az is érdekes, hogy a "Csatlakozás internethez" menüpont után egyáltalán nem érzékeli a Szélessávút, csak akkor látszik, hogyha bepipálom lent a "Jelenjenek meg a számítógépen használatra nem..." részt.

2013. dec. 10. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Világos. Feldobtad a rendszert a gépre, és nem telepítetted a hálókártyát. Lehetséges ez? Így nem csoda, ha nem látja a kapcsolatot és nem is csatlakozik.
2013. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tovább keresgéltem a Google-n, de semmi használhatót nem találtam.

Meg az a gond, hogy nem adtak hozzá háló telepítőt, de nem is volt rá szükség, mert az Ubuntun viszont tökéletesen lehetett csatlakozni a netre.

2013. dec. 10. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!