Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb seed szerver...

Melyik a legjobb seed szerver szolgáltató?

Figyelt kérdés

Hello

Rendelnék seed szerót. melyik a legnagyobb feltöltési sebességet tudó szerver?ár nem számít.. lehetőleg ne 2mb legyen a speed xD linkeket elfogadok.. garantált és tartani tudja a speedet az a lényeg.. köszi sziasztok



2013. dec. 11. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ár nem számít, akkor betolsz ide egy szervert: [link]
2013. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

A rushseed nagyon bevált, náluk vagyok már 5 hónapja!

Nagyon rendes csapat segítenek, a feltöltési sebesség is számomra megfelelő (Végre van egy olyan csapat ki tényleg azt adja amit kínál!). Alaphangon 15MB/s, de értem el 39 MB/s is! Szerintem aránylag olcsók is.

Remélem segítettem! :)

Jah az elérhetőségük [link] .

2013. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


A ebben az esetben érdemes SSD seed szervert bérelni, de HDD-vel is elég szép sebességeket el lehet érni.


Ha az ár abszolút nem számít, akkor rakj be egy saját szervert dedikált gigabitre, egy jó nagy RAID0 SSD tömbbel , aztán hajrá! :)

2014. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!