Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megteheti a kedves T-Home,...

Megteheti a kedves T-Home, hogy az internet előfizetésemet előzetes tájékoztatás nélkül majdnem a duplájára emeli?

Figyelt kérdés
Valaki találkozott már ezzel? A szerződésem most járt le, emiatt lehet? Szerintem akkor sem tehetnék ezt meg...

2013. dec. 13. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha lejárt akkor igen,de akkor be kell menni és újbó lekötni magad,mert akkor kapsz úgynevezett akciós árat.
2013. dec. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De attól, hogy lejárt, még ugyanúgy kellene értesítést küldeniük, vagy én élek álomvilágban?
2013. dec. 13. 11:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Most ezt jogilag szeretném tudni, hogy mi lenne a menete, bár lehet nem jó kategóriába tettem a kérdést.
2013. dec. 13. 11:47
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Jó előre figyelmeztetnek a számla részletezőben "az ön húségideje x dátummal le fog járni", de még a kapcsolattartásban megadott e-mail -ben is.

Ha nem veszel róla tudomást, és nem hosszabbítod meg idejében a hűségidőt, akkor a hűségidő nélküli árakat kapod automatikusan, ami persze jóval több.

Régen a t-home marketinges kollégai telefonon is felhívták a felhasználót, hogy időben tudjon más csomagot beállítani, vagy a jelenlegit hosszabbítani, még a hűség lejárata előtt. Ez sajnos ma már nem divat, ezért a felhasználónak kell cselekednie időben.

Hosszabbíthatsz most is, de visszamenőleg már pénzt nem kapsz vissza.

2013. dec. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! E-mailben nem kaptam semmit. A számlarészletezőben sem láttam, de majd újra megnézem... ott elkerülhette a figyelmem.
2013. dec. 13. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha elektronikusan van fizetve a számla akkor semmilyen értesítést nem küldenek.

Ugye a számla nem postán jön, így ezen az úton nem értesítenek. E-mailt meg lusták küldeni.


Nálam is ugyan ez volt. Egyik hónapról a másikra 8000 Ft helyett 15 000 Ft-ot számláztak ki. A telefonos ügyintéző meg csak azt mondta hogy ha postán jön a számla akkor küldenek egy levelet amiben figyelmeztetnek a hűség lejáratának a közeledtéről de ha elektronikusan van fizetve a számla akkor ő sem tudja mi van. Azért ez jó...

2013. dec. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is enyhén felszökött a vérnyomásom. Karácsony előtt ez nem hiányzik az embernek.
2013. dec. 14. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!