Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik cégtől rendeljek...

Melyik cégtől rendeljek internetet? Komolyan nem tudok dönteni. Nem értek hozzá, nő vagyok.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy évekig olyan szomszédom volt, aki megadta a titkos kódját és ingyen kaptam tőle a wifi-t, de most elköltözött és nincs itthon internet elérhetőség (hanem most csak egy kölcsön stick, de ez is már le van lassítva, túlhasználás miatt).

Igényeim azok lennének, hogy ne legyen hűségidő, ne legyen nagyon drága, emellett örülnék, ha akár minden nap is meg lehetne nézni egy-két mozifilmet a youtube-ról, és akár lehessen valahogy megosztani: 2 laptop, 2 mobiltelefon (wifi legyen). Többet nem tudok elmondani, mert nem nagyon értek hozzá. (Amikor netes telefonom volt, havonta elhasználtam 1 Gigát.) Szóval az a baj, hogy nagyon gyors kéne és nagy, de persze a lehető legolcsóbban. Melyik ez a cég? (Ui.: ha muszáj, akkor lehet összekapcsolva is, mert úgysincs tévé előfizetésem sem, de azt nem is nagyon akarok.) Moderátoroknak üzenem, hogy ez most nem direkt reklámoztatás, hanem segítség kérés. (DIGI, UPC vagy INVITEL vagy van más is?) Köszönöm!



2013. dec. 14. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Előbb talán azt kellene tudni, hol laksz és ott milyen szolgáltató lehetőségek vannak.

Sok helyen egyetlen egy van, nincs választék.

Egy előfizetőért (ha addig a területen nem voltak jelen) nem fognak kábelt húzni sehova.

2013. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

én szívesen lennék a DIGI -nél, és használnám a 80Mbites netét,

De be érném már azzal is ha a TARR KFT -nél lehetnék,

de bahatom, mert JupiNet -van, ami nem túl Jupi... :-/

2013. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem erre felé minden van. Lehet választani. Belváros. (Budapest)
2013. dec. 14. 22:17
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez se igaz! :-)

Van hogy az utca egyik felén van, a másik felén nincs, vagy más van...

Sőt olyan is van hogy elméletben van, de gyakorlatban... nos inkább nem mondom. (T-Online)

2013. dec. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
T-homeot szerintem ne drága.. Digi vagy upc ha belváros ott szinte mind ottvan
2013. dec. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Budapesten utcánként de akár házszámonként is változhat az elérhető szolgáltatók listája.

Érdemes lenne pár ismertebb szolgáltatót ( T-Home, Invitel, DIGI, UPC ) felhívni hogy mit tudnak ajánlani a címedre.

2013. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha minden van, akkor DIGI, nálunk kiváló, azt válaszd.
2013. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hogy gondolod, hogy ne legyen hűségidő??

Annyiban befektetés a Diginek, hogy kiépíti a kábelt, beindítja Nálad a rendszert, ha nincs semmi hűségidő, 1 hónap múlva meg azt mondod, szevasz?

Te, mint vállalkozó, szolgáltató, önként és dalolva mondanád a rendelésre, MEGYEK!!!

2013. dec. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

DiGi -nél nem szokott lenni hűségidő.

mivel arra épít, hogy úgy is megleszel elégedve a szolgáltatással, és nem riaszt vissza azzal hogy csak 2 év hűséggel köti be.

2013. dec. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Digi lett. Hűségidő nélkül, bekötési díj nélkül: 2700 Ft havonta. 20/10-es, de ha nem elég majd felváltok. (Egyet kell még majd kifizetni: a kábelt (vagy mit), ami futni fog a lakásomban. de ha az ember a nyolcadikon lakik, akkor azt nem kell fizetni, ami a földszintről felmegy 8 emeleten át!) és 4 nap alatt fel is hívtak, és 6. napon be is fogják szerelni, még karácsony előtt. Eddig meg vagyok velük elégedve! Köszönöm a sok kedves és gyors választ!
2013. dec. 19. 00:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!