Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik cégtől rendeljek...

Melyik cégtől rendeljek internetet? Komolyan nem tudok dönteni. Nem értek hozzá, nő vagyok.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy évekig olyan szomszédom volt, aki megadta a titkos kódját és ingyen kaptam tőle a wifi-t, de most elköltözött és nincs itthon internet elérhetőség (hanem most csak egy kölcsön stick, de ez is már le van lassítva, túlhasználás miatt).

Igényeim azok lennének, hogy ne legyen hűségidő, ne legyen nagyon drága, emellett örülnék, ha akár minden nap is meg lehetne nézni egy-két mozifilmet a youtube-ról, és akár lehessen valahogy megosztani: 2 laptop, 2 mobiltelefon (wifi legyen). Többet nem tudok elmondani, mert nem nagyon értek hozzá. (Amikor netes telefonom volt, havonta elhasználtam 1 Gigát.) Szóval az a baj, hogy nagyon gyors kéne és nagy, de persze a lehető legolcsóbban. Melyik ez a cég? (Ui.: ha muszáj, akkor lehet összekapcsolva is, mert úgysincs tévé előfizetésem sem, de azt nem is nagyon akarok.) Moderátoroknak üzenem, hogy ez most nem direkt reklámoztatás, hanem segítség kérés. (DIGI, UPC vagy INVITEL vagy van más is?) Köszönöm!



2013. dec. 14. 21:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

8. emeletig biztos nem kell kifizetni, max 1~2 emelet szokot lenni, ahol legközelebbi elosztóba van hely.

nekem ~700ft körül volt a bekötés mert 6. laktam, és 4.-en volt az elosztó.

2013. dec. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha esetleg Digi mégsem lenne elérhető, akkor az alábbi oldal segíthet a választásban:

[link]

2013. dec. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12 -es, ez inkább röhejes. xĐ

Ha ennyi fajta net lehetne itt, nem annál lennék aki a listába nincs is. :-)

Ír ez Wifi, DSL, Mobilt is....

Közbe: WiFi nincs, csak az otthoni routerek.

DSL maximum T-Com -nál lenne, de mivel 20km+ -ra vagyunk a legközelebbi központtól ki lehet számolni mennyire reális, ha a sima hívásra is alkalmatlan a vonal. :-)

Mobil netről meg annyit: 3G!? xĐ

Max 2G (EDGE) alja, az udvaron, napsütéses időben... :-D

Műholdas net meg na'h... kinek van fél millája a berendezésekre, +25 ezer a belépési díj.

2013. dec. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább ez az oldal:


[link]


Reálisabb infót add az elérhető szolgáltatásokról mint az a NMHH-s cucc.

Mondjuk a legbiztosabb az adott szolgáltató ügyfélszolgálatán való érdeklődés lenne.

2013. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!