Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aláírást szeretnék szerezni,...

Aláírást szeretnék szerezni, egy raliversenyzőtől. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Azt szeretném, kérdezni, hogyha megyek majd a német ralira, és szeretnék aláírást kérni, az egyik versenyzőtől, akkor azt hol, és mikor lehet megtenni? Gyorsasági közben, befutónál, vagy máshol? Válaszotokat előre is köszönöm.

2013. dec. 15. 19:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi, rossz témába raktam. A sportba kellett volna tennem...
2013. dec. 18. 11:13
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Jó régi a kérdésed, de mivel még nem volt német rali (már ha WRC-re gondolsz), talán még aktuális. :)

Gyorsasági közben nyilván nem, hiszen akkor arra koncentrálnak, hogy mindjárt ők következnek. Közvetlenül utána sem, mert akkor is elhajtanának valószínűleg, de ilyenkor úgysem tudnál nagyon a közelükbe kerülni. Szerintem a legnagyobb esélyed kora reggel, a szakaszok kezdete előtt van, vagy este amikor befejezték. Vagy napközben a szervizparkoknál, de szokott pont erre a célra leszervezett autogrammosztás is lenni.

Én eddig két WRC ralin voltam, a nagyobb sztároktól is sikerült autogrammot szereznem, pedig nem úgy mentem oda, hogy bármi áron kell, csak mindig jókor voltam jó helyen. Igazából jófej az összes versenyző, ha nem alkalmatlan pillanatban zavarod őket.

2014. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!