Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayen meg lehet nézni a...

Ebayen meg lehet nézni a véleményeiket azoknak, akik már megvették az adott terméket?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogyha rámegyek az eladó oldalára, ott a +/semleges/- érékelésre kattintva meg tudom nézni, hogy milyen véleményeket írtak, és általában azt is meg tudom nézni, hogy konkrétan melyik termékre írták.


Engem viszont AZ ÉRDEKELne, hogy ha kiválasztok egy terméket, akkor a termék oldalán van-e olyan rész, ahol meg tudom nézni azoknak a véleményét, akik már megvették a terméket. Sajnos én nem találtam, de mivel azt is meg lehet nézni, hogy hányan vették, milyen áron stb, gondoltam ezt is meglehet, csak én nem találom. Ha esetleg valaki tudja hol lehet az ilyet megnézni, ossza meg :) Köszi



2013. dec. 16. 14:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!