Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha hozzászólok valamihez,...

Nemzetes kérdése:

Ha hozzászólok valamihez, akkor hogyan tudom annak az értesítéseit letiltani?

Figyelt kérdés
Példa: A borsonline.hu oldalon az egyik hozzászólónak a bejegyzéséhez, hozzászóltam. Nem kellett volna, mert azóta, bárki hozzászól, jön a szemetelés! Kapom az értesítéseket, hogy xy és vuz hozzászólt. Igazából nem érdekel, hogy Kováts 2 Géza, mit akar mondani, és nem kívánom a facebook oldalamon azzal tölteni az időmet, hogy a kéretlen értesítéseket olvassam. Tudom, hiba volt olyan helyen hozzászólnom ahol tettem, de ez már a múlté. Most a megoldás érdekelne, történetesen az, hogy a borsonline oldalon hozzászólók ne jelenjenek meg nálam mint értesítés! Meg lehet ezt valahogy oldani?

2013. dec. 17. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
leiratkozás
2013. dec. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az rendben, hogy leiratkozás, de hol? Mert nem hírlevélre iratkoztam fel! Csak hozzászóltam az egyik hozzászóláshoz amire jönnek az értesítések. Szóval hol kell ezt a leiratkozást meg ejteni? Nekem a facebook új verziója van már és baromira nem tudom hol keressem.
2013. dec. 17. 12:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Közvetlen a hozzászólás alatt keresd, egy sorban van a Tetszik, Megosztom stb-vel.
2013. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!