Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-ra miért nem lehet...

Facebook-ra miért nem lehet feltenni a videokat?

Figyelt kérdés
Régebben már tettem fel az oldalamra klippeket, de most hiába próbálkozom, nem történik semmi, nem tölt, nem telepít, de ki sem ír semmit, hogy valami problémája lenne.......egyszerűen nem csinálja. Mi lehet az oka?

2013. dec. 23. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem minden kiterjesztésű videót lehet feltölteni.

Az avi-t biztos lehet, én azt szoktam szinte naponta.

(És van egy méretkorlát is, 10 perc biztos megy.)

Ha másképp nem sikerül, akkor töltsd fel a youtube-ra és linkeld be a facéba.

2013. dec. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, meg ha ismert zene van alatta azt nem engedi feltölteni, jogvédelem miatt. Azt is a youtube-on keresztül tudod megoldani.
2013. dec. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A helyzet a következő;

AVI-ban van a cucc - mint eddig mindig - és 3 perc kábé.....

A jogvédetségre én is gondoltam, de próbaképpen megpróbáltam feltölteni olyan videót is, amit már korábban felraktam a Facebook-ra, az sem megy fel...............valaki azt mondta, ilyenkor , KArácsony idején túlterhelt a rendszer..........az lehet? Kétlem.

2013. dec. 24. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg olyat, ami alatt nincs idegen zene, ha az se megy, akkor lehet, hogy tényleg túlterhelt a rendszer.
2013. dec. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!