Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A lementett Freeblog-ok...

A lementett Freeblog-ok milyen formátumban vannak?

Figyelt kérdés

Sajnos megszűnt a Freeblog, ahova 3 éve írtam. Mindenféle előzetes figyelmeztetés nélkül. A kérdésem az lenne, hogy ha én anno csináltam egy "blog exportot", az milyen formátumban "mentődött le" a gépemre?

(Bocsánat a nyakatekert fogalmazásért, késő van már.:) Nem tudom, hogy hogy találhatnám meg a gépemen, abban sem vagyok biztos hogy megvan még, mert közben újra kellett rakni a gépemet, és nem emlékszem pontosan, hogy mikor és hova mentettem le.)


2013. dec. 26. 02:59
 1/1 anonim válasza:
Kommentek xml, bejegyzések html, képek meg jpg, gif, ha volt flash feltöltve az swf, ilyesmik. Ugyan én most egy wordpresses archívot nézek, de így szokás, ilyen a facebook data export meg a google+-os is.
2014. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!