Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kérdés Ebayen való vásárlásról...

Kérdés Ebayen való vásárlásról PayPal-on keresztül?

Figyelt kérdés

Teljesen új vagyok az Ebay-en is a PayPAl-vak kapcsolatban is. Ma délelőtt rendeltem az ebayről egy terméket, a fizetésnél 2 opció volt, a felső, hogy használjam a PayPAl accountom, alatta pedig, hogy fizetés debit, vagy bankkártyával. Mivel nem volt Paypal accountom, így az alsót választottam. Ez is létrehozott nekem egy PayPal fiókot, a tranzakció sikerült, a netbankomban utána látszott az adott összeg, zárolva.

Most éjjel rendeltem szintén Ebay-ről mást is, azonban itt a fizetésnél már a "use your paypal account"-ra, vagyis a saját paypal fiók használatára mentem. Elkérte a paypalos jelszavamat, sikerült is a fizetés, de a netbankban ezúttal nem látszik abszolút semmilyen levonás! Sem zárolva nincs, sem a könyvelt egyenlegből nem került le, sem az elérhető egyenlegemből. A paypal fiókomban viszont completed a tranzakció, illetve, ott látszik is, hogy az adott összeget levonta a kártyáról, majd továbbította az eladónak. De akkor miért nem került zárolásra a bankszámlámon?



2013. dec. 27. 22:31
 1/5 anonim válasza:

1.paypal biztonságos, a bankártyás megoldás nem... v nem feltétlenül. mindig paypalt használj,ha lehet!

2. szerintem azért nem látszott a bankszámládon, mert éjszaka volt, és a bank olyankor "szünetel".. nézd meg most, h látszik e változás a számládon (valószínű igen)

2013. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem látszik most sem! Pedig a termék már postázva is lett, tehát ő biztosan megkapta a pénzt! :)
2013. dec. 28. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
nem volt a paypal számládon pénz? lehet onnan vonta le.
2013. dec. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem volt a paypal számlán egy árva fillér sem :)
2013. dec. 29. 18:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma már levonta! :)
2013. dec. 30. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!