Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Úgy be tudok lépni a youtube...

Úgy be tudok lépni a youtube fiókomba, hogy csak a felhasználónevemet tudom csak?

Figyelt kérdés

két fiókom van, az egyiket használom csak, de most valahogy kijelntkeztem, és csak a másikat hozza be. A fiókváltásnál pedig emai címet kér, én pedig csak a felasználónevemet tudom, talán még a jelszavamat is.

Mit csináljak? A google fiókkal is van valami baj, nem értem.


2013. dec. 28. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelszó nélkül nem fog menni. Esetleg elfelejtett jelszó?
2013. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem!

A jelszavamat tudom. Vagyis, 3 lehetőségem van rá, de azok közül biztos hogy jó az egyik. De az csak a youtube-os jelszavam. A bejelentkezéshez viszont a google fiókost kéri az email-el, amiről fogalmam sincs, hogy mi lehet.

2013. dec. 28. 22:11
 3/3 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/user/JamieMiss1

Ez vagyok én, de nem tudok belépni. Mert azt írja, hogy az email címem lejárt, vagy valami, de hát ITT VAN A FIÓKOM! Hogy járhatott le az címem, amivel a fiókomat még fél órával ezelőttig használtam???

2013. dec. 28. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!