Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-s kérdés! Hali. Ha a...

NCore-s kérdés! Hali. Ha a saját nCore fiókommal bejelentkezek pl. a munkahelyi gépemen, az nem probléma?

Figyelt kérdés

úgy értem, hogy valahol olvastam, hogy ha nem a saját gépedről jelentkezel be, hanem pl. egy másikról, és annak más az IP-je akkor ki is tilthatnak?

Hogy van ez? Használhatom egyszerre több gépen?



2013. dec. 30. 08:51
 1/4 A kérdező kommentje:
az úgy jó, ha munkába letöltöm, és amit letöltöttem, hazaviszem usb-n, és csak otthonról seedelem vissza?
2013. dec. 30. 08:56
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

A profilodban a Beállítások --> Extra beállítások --> Üzenet a staffnak részt kitöltöd, és beírod a verziódat, hogy néha a munkahelyeden is szoktam használni az accounot... bla, bla.. Nyilván nem kell megadni semmi bővebben, hogy mindezt hol teszed.

Ezt csak a staff és a modik látják, és akkor tudni fogják, hogy nem lopott account és nem többen használják ugyan azt az accounot, mert azért BAN jár.

Ez amúgy a Wiki -ben is le van írva.

2013. dec. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy teljesen szabályos többen használni az account-ot, ennek annyi kitétele van, hogy taggal nem osztható meg.


"A felhasználói fiók kizárólag olyan személlyel osztható meg, aki nem tagja az oldalnak. Kérdés nélkül törlünk minden olyan accountot, amelyek sértik bármilyen, törlésre vonatkozó szabálypontunkat."


HelpDesknek jelezni akkor ajánlatos, ha arról az IP címről mások is bejelentkezhetnek (pl. munkahely, kollégium stb.), így elkerülhető a félreértés.

2013. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És még: Több helyről illetve többen(munkahely, iskola, barát/barátnő, telefon, táblagép stb.) is szeretném használni a felhasználó fiókom, ilyenkor mi a teendő?

1 felhasználói fiók prémium előfizetés nélkül maximum 10 helyről/eszközről használható(olyan eszközökön, ahol más felhasználó nem lép be, nem tölt le) (ennek túllépése esetén először figyelmeztetésben, míg második alkalommal kitiltásban részesül az illető)

Ilyen esetben mindössze annyi a feladatod, hogy a Beállítások / Extra / "Üzenet a Staffnak" boxba beírod azt, hogy több helyről/többen is használod a felhasználói fiókod.

2013. dec. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!