Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem megy a feltöltésem...

Rolyyy kérdése:

Miért nem megy a feltöltésem a what cd-hez? Cisco epc3925 beállitásaihoz ki ért? Upc, transmission kliensem és linuxom van.

Figyelt kérdés
Cisco epc3925-öm van és transmission kliensem (igaz már többet is kipróbáltam) a linuxon. Az a problémám, hogy a whatcd-hez alig megy a feltöltésem. Ritkán 1 másodpecig megy csak. A portot már kinyitottam, az upnp-t is engedélyeztem, különböző portokat is állitottam be, de semmit nem javult. Mit javasoltok? Elég kezdő vagyok benne. Kérnék részletes leirást.

2013. dec. 30. 09:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Azzal tisztában vagy, hogy az egyik legnehezebben seedelhető oldal? Valaki leszed mondjuk egy 80 megabájtos albumot 200 seedertől, az mennyi ideig fog tartani szerinted? Pár másodperc. Nem véletlenül seedelnek ott az emberek egyszerre több száz albumot.
2013. dec. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!