Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan rejthetek el egy képet...

Hogyan rejthetek el egy képet egy ismerősöm ismerőse elől Facebook-on, ha?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy a páromnak van egy irtózatosan kiállhatatlan hölgyismerőse a Nagy Kék Közösségi Portálon, aki mindenbe beleveri az orrát, aminek a páromhoz köze van. Körülbelül egész nap lesben ül a gép/telefon előtt a nőszemély, és izommegfeszítve várja, hogy a párom aktívkodik-e valamit, hogy ő azt egyből belájkolhassa meg hozzászólhasson, lehetőleg helyből vagy hatot.

Olyan szinten csinálja, hogy ha én, a saját falamra posztolok valamit, és betegelem benne a páromat - akkor ugye a párom ismerősei szintén látni fogják azt, hiába nem nyilvánosak a posztjaim (csak az ismerőseim látják őket, sőt, még közülük se mindenki) - akkor még ahhoz is hozzámagyarázza a hülyeségeit, akkor is, ha mondjuk egy kettőnk közötti "belsős" poénról van szó.

A páromnak van egy kis vállalkozása, és ez a nő az egyik ügyfele, ráadásul elég sűrűn felbukkan, jó pénzt hoz, ezért "kell" kedvesnek lenni vele. No de ettől még engem mocskosul zavar.

Most egy olyan képet állítottam be profilképnek, amin ketten vagyunk a párommal, és bejelöltem rajta őt is - viszont nem akarom, hogy ez a liba oda is odapofátlankodjon.

Be tudom állítani valahogy tiltás nélkül, hogy ne láthassa a profilképemet?

Alaphelyzetből nem nyilvános az sem, csak ismerősök látják, de ugye a megjelölés miatt már így a párom ismerősei, köztük ez a csaj is meg tudja nyitni,


2014. jan. 2. 14:03
 1/4 anonim válasza:
Mekkora egy "getalife" r**anc :D Szerezzen életet! Amúgy a profilképedet még a külsősök is láthatják, max nem tudnak hozzászólni, szóval ez elég gáz :/ Sztem nincs ilyen lehetőség... Max letiltani tudod :(
2014. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A profilképemet még a saját ismerőseim elől is el tudom dugni, ha akarom, a Csak én láthatósági beállítással :)

Persze a kicsi képet továbbra is látni fogják, csak nagyban nem tudják megnyitni. Na alapból nekem csak az ismerőseim tudják megnyitni, de most, hogy bejelöltem a páromat, már az ő ismerősei is láthatják, és ezt sem én, sem ő nem tudjuk korlátozni.

Persze a libát meg nem lehet letiltani, vagy lekorlátozni, mert akkor felhúzza az orrát, és az üzlet is ugrott vele.

Én kiegyezek annyival, hogy ignorálom (bár közben majd' felrobbanok, még ha tudom is, hogy hülyeség), de a tiltás már durva lenne, mert az lenne belőle, hogy észrevenné, hogy a párom néhol "magában beszélget", rájönne, hogy letiltottam, megkérdezné, miért, és megint csak a sértődés menne, plusz szintén ugorna a belőle származó bevétel... :/

A legszomorúbb az egészben, hogy van a libának pasija, úgy nyáladzik az én páromnak... A páromat nem érdekli, csak elviseli a haszon miatt, de bennem attól dolgozik a területét védő idegbeteg nősténydémon, még ha felesleges is :)

2014. jan. 2. 14:19
 4/4 A kérdező kommentje:

Közben rájöttem! :)

Megosztom, hátha másnak is a hasznára válhat.

Szóval a módszer a következő: az adott megjelölt kép láthatósági beállításainál le kell nyitni a listát, és az 'Ismerősök + a megjelöltek ismerősei' beállítás helyett az 'Egyéni+' beállítást kell választani. Az itt felbukkanó ablakocskában van egy bepipálható box, hogy a megjelöltek ismerősei láthassák-e, vagy sem. No, hát ebből a boxból kell a pipát kivenni, és kész is a művelet :)

2014. jan. 2. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!