Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Számítógépem állandóan azt...

Számítógépem állandóan azt írja, hogy nincs internetkapcsolat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kint a sárga háromszög felkiáltójellel,hol eltűnik,hol vissza jön.Napok óta szenvedek ezzel,mert hol megy a netem,hol nem.Van hogy egész nap kint van,megy is a net de piszok lassan.
2014. jan. 4. 10:48
 1/5 CspCsj ***** válasza:

Milyen net-ed van? (ADSL, kábelnet stb)

Van router? Hányan használjátok? (ha igen a többiek is tapasztalják?)

Mióta van gond a kapcsolattal?

2014. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kábeles netem van,mivel a t-com-tól van a netem.

Routerem wifis,de jelszóval védett,így mások nem használhatják.

Azt már restartoltam,és újra is telepítettem.Mert volt,hogy simán elszállt magától.

Egy gép fut róla,+ néha használom a wifit is,ha ágyban netezek.Szóval leterhelve nincs.

2014. jan. 4. 18:28
 3/5 CspCsj ***** válasza:

Milyen router?

Ha beletusdz nézni a naplóbejegyzései közé, hátha maga az internetkapcsolat szakadozik és ott lenne erre utalás.

2014. jan. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


D-link -es,és ha belépek a menüjébe ott minden rendben.de a gépem folyamatosan azt jelzi,hogy nincs kapcsolat.

2014. jan. 5. 17:30
 5/5 CspCsj ***** válasza:

Csak azért kérdezem, mert az internetes adatforgalom számítógép -> router/modem (nálad ez egyben van) -> alközpont útvonalon zajlik. Ezekből kell megtalálni melyiknél van gond.


Vagy a gép vagy a router a gond, ha a router újraindításával sem áll helyre akkor meg az alközpontban is lehet hiba, azt az ügyfélszolgálaton kell jelezni.


Ha nincs net de a router beállítófelületét ilyenkor is eléred akkor a gépeddel nincs gond.

2014. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!