Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Miért lassú az internetem?

Az új asztali gépemen valamiért nagyon lassú a net, pedig a telefonokon es a netbookon teljesen jól működik minden. Néha egy-két percre egész gyorsan megy, de aztán vagy lelassul vagy végleg elmegy a net. Letölteni nemtudok semmilyen filmet vagy sorozatot, egyszerűen csigalassú. Ha minden más eszközön jól működik, akkor az asztali gépen miért nem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: internet, gép, PC, internetkapcsolat

2014. jan. 2. 19:33  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

a letöltés 100 kb/s alatt volt jóval

# 1/4Időpont 2014. jan. 2. 19:36 Privát üzenet
levis56 nevű felhasználó válasza:

Lehet vírus,kémprogram,rendszerkarbantartás hiánya,sok bővítmény,program megy egyszerre,automatikus frissitések,torrent le feltöltés lassíthatja a gépet,töredezettségmentesítés,registry tisztítás is segíthet,vagy csak a szolgáltatódban van a hiba.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2014. jan. 2. 19:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha esetleg vírus vagy kémprogram akkor hogyan javíthatnék a helyzeten? Hogyan tudhatnám meg hogy mi a hiba?

# 3/4Időpont 2014. jan. 2. 19:50 Privát üzenet
levis56 nevű felhasználó válasza:

Azt kéne tudni milyen net csomagod van,mennyi a garantált letöltési sebességed és ehhez mérten lassú a net, vagy a géped lassult be az előző válaszban leírtak miatt?

Tedd fel ezt a két progit ha vírus van a gépen ezek leszedik.

[link]

A legfrissebb dátumot telepítsd. [link]

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2014. jan. 2. 20:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért lehet ilyen lassú az internetem?
6.30 Mbps letöltési sebesség, az lassú?
Miért lassú a mobil internetem?
Mitől lehet lassú ilyen téren az internetem? (többi lent)
Most van wifis internetem és ma kötöttek a wifis nettel eggyütt a tv-hez adót (invitel) és 5 megás internetem van de nagyon lassú lett. Azt mondta az inviteles ember hogy...
Miért ennyire lassú az internetem böngészéskor?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!