Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megbüntetnek azért ncore-n,...

Megbüntetnek azért ncore-n, ha nincs netem és nem tudom seed-elni a file-t?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem őket nem érdekli.. Ha nincs meg az 1.0-ás arány vagy a kötelező 48 óra seedben tartott idő és túlléped a maximálisan hit 'n' runolható torrentjeid számát, akkor megbüntetnek.
2014. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, semmit sem seedelek sosem és semmilyen büntetést nem kapok. Trolololo?
2014. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2014. jan. 5. 22:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert rangonként eltér a hit 'n' runolható torrentek száma. Elite, Legend és Feltöltőknél már nincs semmiféle seed kötelezettség. De minden le van írva a szabályzatba.
2014. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 P.O.C. ***** válasza:
100%

Gondolom most nem füstjelekkel írtál ide, tehát ezzel a nettel bejelentkezel és írsz a staff -nak hogy mi a helyzet.


#2: Na, ezt tudod kinek add be.

2014. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
400 torrentett seedelek hónapok óta 2-3 megabittel. Elnéztem az aktivitás menüt, és átléptem a h&r-t, és megbüntettekXD Pedig benne vagyok az első 30 ezerbenXD
2014. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem léped át a megengedett H'n'R számot addig nem büntetnek meg.
2014. jan. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"#2: Na, ezt tudod kinek add be."


Tavaly kidobtak, egyből kaptam új accot, ez már kb 1 éves, csak akkor megy a seed amikor épp töltök le valamit, szóval napi 1 óránál semmiképp sem megy többet. Seedben bent hagyok minden torrentet az igaz, de ez 50 kb-os feltöltésnél szerintem annyit sem ér mint halottnak a csók.

2014. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

értjük


akkor havi 10 torrentig jó vagy

2014. jan. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!