Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Véletlenül regiztem egy...

Véletlenül regiztem egy fizetős filmes oldalra és nem tudom mit csináljak. Lehet ebből károm? HELP!

Figyelt kérdés
Nem adtam meg magamról semmilyen adatot. Megadtam a kamu email címemet és egy felhasználónevet. Tehát a nevemet, címemet, telefonszámomat, bankkártyaszámomat nem adtam meg. Nem tudom magamat letörölni az oldalról. Azt hittem hogy az oldal ingyenes, és úgy gondoltam hogy le is lehet magamat törölni. Olyan választ ne írjatok hogy ez a kérdés már volt.
2014. jan. 7. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem adtál meg semmi adatot, bankkártyaszámot, akkor semmit nem tehetnek, max törölnek ők az oldalról, ha nem fizetsz. Ebből semmilyen károd nem lehet!
2014. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát milyen oldal ez a fizetős oldal? biztos van az oldalom vmi információ hogy miért fizetés hogy lehet fizetni stb
2014. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A fizetős tartalmat addig nem éred amíg nem fizetsz és nem teszel olyan műveletet aminek a vége a fizetés jóváhagyása (paypal utalás, sms-reg, banki utalás, stb...)


Azzal hogy egy fizetős szolgáltatást tartalmazó helyre regisztrálsz de nem veszed igénybe a fizetős részt, nem származhat belőle neked költséged. A sima regisztrációért nem fizetsz, utólagos fizetés nincs (főleg a semmiért).

2014. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
így van
2014. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ha nem törölnek akkor mit csináljak? Írtam emailt is el sem olvasták. Azt hittem hogy az oldal ingyenes mert csak a felhasználónevemet és az emailcímemet kellett megadnom. De amikor fellépek behozza a fizetési lehetőségéket.
2014. jan. 7. 18:50
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy így utólag a regisztráció után meg lehetne adnom a magamról való adatokat de nem adtam meg magamról semmit. Amúgy köszönöm a válaszokat. Nem értek az ilyen dolgokhoz.
2014. jan. 7. 18:52
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy a profilomhoz az van odaírva hogy inaktív és nem tudok az oldalon megnézni semmit.
2014. jan. 7. 18:54
 8/10 anonim ***** válasza:
hát igne mikor belépsz akkor ott van a fizetési lehetőség hogy ugye fizetés után elérhető legyen a szolgáltatás, de amíg nem fizetsz addig ugye elérhetetlen, de ebből nem lesz semmi bajod nyugi, attól hogy regisztráltál az oldalra problémád nem lehet belőle
2014. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugtattatok. Az az igazság hogy nagyon megijedtem, de most már akkor minden rendben.
2014. jan. 7. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!