Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem látom facebookon a...

Miért nem látom facebookon a kedvelt oldalaim híreit? :S

Figyelt kérdés
Nem jelennek meg sem Kezdőlapon, sem az Oldal hírfolyamban.

2014. jan. 8. 09:31
 1/6 anonim válasza:

ahol likeoltad, tegyél egy pipát a get updateshez..

magyarul kb kérek értesítést a frissítésekről lesz a neve.

2014. jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy eddig is be volt pipálva, semmit nem változtattam meg :/

Mármint nem az volt beállítva, hogy villogjon nálam az értesítés, mikor valamelyik oldalon posztoltak, hanem csak simán a Megjelenítés a hírfolyamban, összes frissítésre.


Mindegy, majd talán megjavul, addig meg kérek inkább értesítőket, bár elég sok kedvenc oldalam van :D


Köszi szépen! :)

2014. jan. 8. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Most már úgy van, hogy likeolhatod és követheted is az oldalakat. Menj rá az oldal adatlapjára és kattints rá arra, hogy ,,Követem" (a like gomb mellett van jobbra).
2014. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen...nemrég még nekem is így volt, de egyik napról a másikra eltűnt. Most meg, ahol külön értesítéseket kértem, arról sem kapok (Y)

Dehát ez van, remélem csak átmeneti hiba :D

2014. jan. 8. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem átmeneti hiba, valamikor december elejétől változtatott a face. Nem csak az oldalakkal van így, hanem ai ismerőseiddel is. Régen szépen be lehetett állítani, hogy miről kérsz infót vele kapcsolatban, most vagy követed és mindent kapsz, vagy nem követed és semmit.
2014. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Az ismerősökkel kapcsolatban olvasd el ezt:

[link]

2014. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!