Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan program ami adott...

Van olyan program ami adott idő múlva lekapcsolja az internetet?

Figyelt kérdés
Tehát pl.: beállítom 2 órára, 2 óra múlva kikapcsolja a netet, és utána csak jelszóval lehet visszakapcsolni. Olyan is lehet mint a könyvtárakban, hogy adott idő múlva "képernyőkímélőre" teszi a gépet, és csak jelszóval enged vissza.

2014. jan. 8. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
2014. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2014. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az első tetszik, de csak 15 napos, viszont nekem olyan program kellene, ami semmi mást nem csinál, csak lekapcsolja, vagy ha nem is lekapcsolja, hanem inkább "lezárja", le jelszavazza... hát nem tudom mennyire értitek... szóval nem kell hogy kikapcsolja a netet, csak egy beállított idő után, pl.: kiírja hogy letelt az idő, és jelszót kér...
2014. jan. 8. 17:11
 4/10 csacsi2 ***** válasza:

Nem igazán értem.

most vagy van hálózat, vagy nincs. Pontosan mit akarsz jelszavazni?!

Egyszerüen állítsd le a hálózati kapcsolatokat és nem lesz net.

Szülői felügyelet? sok vírusírtó/tűzfal rendelkezik gyerekzárral.

Ha más is használja a gépet (mondjuk kiskoru) akkro készíts neki új fiókot és korlátozd, így a gépet is megóvod.

Magadat akarod ezzel "ösztökélni"? Van egy program az Atomic Alarm Clock, azzal akár hibernálhatod is a gépet és fel is ébreszti ill. sokminden jól ütemezhető vele, de ez is fizetős.

Sajnos nem tudok többet mondani mert nem tudom mi a célod.

2014. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tehát az van, hogy van egy gép. Van net. És olyan program kellene, hogy beállítom, hogy például 2 óra múlva kapcsolja ki a netet, és utána csak jelszóval lehessen visszakapcsolni. Úgy mint a netkávézókban, csak nem külön gépről kezelném, hanem erről.
2014. jan. 8. 17:51
 6/10 csacsi2 ***** válasza:

jah és külön a firefox-hoz ajánlom ezt:

masterpassword

[link] ez a FF -ot zárja le és (akár induláskor)jelszót kér.

2014. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És más funkció nem kell, ne védjen meg a tartalmaktól, ne korlátozza az oldalakat, csak időzítse a netet.
2014. jan. 8. 17:52
 8/10 A kérdező kommentje:
Chrome-hoz nincs ilyen?
2014. jan. 8. 17:53
 9/10 csacsi2 ***** válasza:

Ezért szeretjük a Firefoxot...

ezt találtam:

[link]

2014. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi, megnéztem, ez jónak tűnik, kipróbálom :D
2014. jan. 8. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!