Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki rendelt már a burningme...

Valaki rendelt már a burningmedia.eu webáruházból? Ha igen, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Januárban szeretnék vásárolni itt, és jártam már rosszul internetes vásárlás miatt, viszont ez az oldal elég hivatalosnak tűnik. Szerintetek rendelhetek innen, vagy esetleg van valaki, aki már rendelt, és megosztaná velem tapasztalatait?


[link]


2009. nov. 30. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én rendeltem már DVD-t. Elég rendesek voltam, gyorsan megkaptam. Viszont szerintem van olcsóbb hely is.
2009. nov. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én többször itt vásároltam, ha valami nem volt, jelentkeztek telefonon, ajánlottak mást. Másnap /harmadnap/ itt volt, olykor 800 DVD, CD, memkari, amit kollegakkal összeszedtünk. 25000 felett ingyenes a szállítás, alatta se sok.

www.xxldvd.eu

Üdv: StMiklos

2009. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindenhol azt olvasom, hogy jófejek, meg ti is azt mondjátok, akkor majd innen rendelek, mert szimpatikusak az áraik.
2009. nov. 30. 22:04
 4/4 anonim válasza:

Én vaterán vettem 60 db DVD+DL és 100 DVD-R-t, és olcsóbb volt az egész, mint BM-n.

Valami csajtól vettem, és nagyon gyors volt, talán 2 nap alatt itt volt, 930Ft postával.

2009. dec. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!