Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncoreról elég sok filmet...

Ncoreról elég sok filmet töltöttem le, és ha nem töltöm vissza törölnek az oldalról?

Figyelt kérdés
Hány filmet tölthetek le?Seedelem vissza fele természetesen,de elég lassan seedel vissza,nem lesz olyan,hogy egyszercsak letörölnek az oldalról?

2014. jan. 13. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagy bajban lennél ha nem létezne ez az oldal (esetleg neked kellene megkeresni a szabályzatot egyedül).


Wiki menüben le van írva minden, részletekre kiterjedően és magyarul a szabályzat.

2014. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 karesz01 ***** válasza:

"Ncoreról elég sok filmet töltöttem le, és ha nem töltöm vissza törölnek az oldalról?"

Nem fognak törölni


"Hány filmet tölthetek le?"

Ahányat akarsz , amennyi szabad helyed van a háttértárolódon , nincs slot szabály az NC-én .


"Seedelem vissza fele természetesen,de elég lassan seedel vissza,

nem lesz olyan,hogy egyszer csak letörölnek az oldalról?"

A seedkötelezetség szabályt tartsd be és kész .

Amikor az oldal listájáról eltűnik a torrent neve ,

akkor teljesítetted a kötelezettséged és törölheted azt a torrentet a kliensből.


-A szabályzatban (WIKI) minden le van írva minden torrent oldalnak van szabályzata ,

amibe utána nézhetsz a dolgoknak .


(slot,seed,seedkötelezetség,...stb)


""Seedelem vissza fele természetesen,de elég lassan seedel vissza,"

Nézz utána a netten milyen beállítások lehetnek a torrent kliensnek ,

hogy minden torrent oldalhoz optimalizálni tud a kliensed .

2014. jan. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2014. jan. 15. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a visszatöltött adatmennyiség számít, hanem a seedben töltött idő. Ha a 72 órát teljesíted, azzal eleget tettél a kötelességednek.
2014. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!