Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon fontos! MIt jelent ez...

Nagyon fontos! MIt jelent ez a mondat?

Figyelt kérdés

"Sajnáljuk, ez az oldal nem érhető el.

Lehet, hogy hibás hivatkozásra kattintottál, vagy az oldalt eltávolították."


A facebook-on ha rákeresek egy névre és rákattintok akkor ezt dobja ki.Ez az ember nem "ismerősöm",de ismerem,szerettem volna bejelölni.Lehet hogy letiltott?De akkor nem az van hogy egyáltalán nem látom?


2014. jan. 13. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
ez egyéb hiba, nem nálad van
2014. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez több okból is kiindulhat. Ha letiltott, akkor keresőben nem találod meg és így esélytelen elérni. Ugyanakkor ha már váltottál vele üzenetet, akkor a neve mellett ott lesz, hogy "Facebook - felhasználó".. A másik lehetőség pedig az, hogy ő saját maga távolította el a profilját, vagy csak deaktiválta. ( Beállítások > Biztonság > Fiók felfüggesztése ) .. Ebben az esetben szintén nem látod a nevét üzeneteknél. Vagy a 3. lehetőség hogy facebook néhai formáját hozza és csak simán nem elérhető az ő profilja. Akkor most pedig az utolsó lehetőség, ami szerint eltávolították az adminisztrátorok az oldalról.. Személyes gondolatom szerint csak "deaktiválta" a profilját!

Remélem tudtam segíteni, további szép napot! :)

2014. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hú,köszi.Akkor megnyugodtam.
2014. jan. 13. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!