Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak, ha facebookon...

Mit csináljak, ha facebookon minden ismerősöm mellett ott van a pipa, hogy követem?

Figyelt kérdés
Ez most azt jelenti,hogy MÁR követem,vagy még nem? Én senkit sem követtem be akarattal...most pedig minden ismerősömet követek?
2014. jan. 16. 21:08
 1/4 anonim válasza:
rámész az adatlapjára, ott van az h Követem, rákattintasz és nem lesz kipipálva = nem követed tovább
2014. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ezt minden ismerősömnél csináljam meg? mert az összesnél kivan pipálva....
2014. jan. 17. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez csak azt jelenti, hogy így láthatod a posztjaikat, szóval ugyanaz, mint mielőtt ez a követés funkció mindenki adatlapján megjelent. Ha leveszed a pipát, nem fogod látni amiket kiraknak
2014. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minek vagy akkor facebookon, hogy ha nem akarsz ismerősöket követni?

Aki az ismerősöd lesz azt automatikusan követed mivel az ismerősöd, de ha valakit nem akarsz követni akkor ki tudod venni ezt a pipát Na de az összesnél minek? akkor töröld le magad inkább...

2014. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!