Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on az általam letilto...

Facebook-on az általam letiltott személy honnan tudja meg, hogy valóban nem tud kapcsolatba lépni velem? Ezt valamilyen üzenet formájában tudatja velük a rendszer üzemeltetője?

Figyelt kérdés

#Facebook #letiltott személyek
2014. jan. 17. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor a "facebook keresőbe" beírja a neved, akkor nincs ott a neved, illetve nem is találja meg ha a "bővebb keresés" opciót használva próbál a nevedre keresni, akkor sem... Bizonyára, mivel vannak ismerőseid, akik az illetővel akit letiltottál kapcsolatban vannak, ezért, mivel őket nem tiltottad le, az illető akit letiltottál bármikor megkérheti az ismerőseidet arra, hogy jelentkezzenek be a saját profiljukba és írják be ott a nevedet. Mivel lehet, hogy az, az ember akit letiltottál ezzel tisztában van, így az ismerősöd profiljával letudja ellenőrizni hogy letiltottad e őt úgy, hogy mivel a leírtak alapján az ismerőseidet akik lehet hogy jó viszonyban vannak a letiltott felhasználóval, és az ismerőseid segítenek neki azzal hogy az ő facebook profiljukból keresnek rá a nevedre, ahol ki fogja adni a nevedet a nevedet a facebook, ha beírják. Ebből, leszűrve megtudja a letiltott, hogy letiltottad.


Miért?

Mert két alkalom van, amikor valaki nem látja a másikat facebookon a bejelölés elfogadása után, illetve a név beírása után a facebook keresőbe...


1. Lehet, hogy megszüntette a facebook fiókját.


2. Letiltás...


Mivel, nincs sok választék, ezért nem is kell egy ismerősödnek sem találgatnia. Megkéri, a közös ismerősötöket, hogy lépjen be, és írja be a nevedet. ha, nála se jössz ki, ha az ismerős beírja a nevedet, akkor nagyobb az esély rá hogy megszüntetted a facebook fiókodat.


~ Remélem Segítettem

2014. jan. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elnézést, elírtam az első bekezdés utolsó előtti mondatánál... Fixálva így néz ki: Mivel lehet, hogy az, az ember akit letiltottál ezzel tisztában van, így az ismerősöd profiljával letudja ellenőrizni hogy letiltottad e őt úgy, hogy mivel a leírtak alapján az ismerőseidet akik lehet hogy jó viszonyban vannak a letiltott felhasználóval, és az ismerőseid segítenek neki azzal hogy az ő facebook profiljukból keresnek rá a nevedre, ahol ki fogja adni a nevedet a facebook, ha beírják.


És elírtam a ott ahol a "2." példa kezdődne. Nem letiltás, hanem Felfüggesztés. A félre informálásért, az itt leírt résznél meg elnézést...


~ Remélem Segítettem!

2014. jan. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elnézést, megint elírtam. A "2." Úgy jó, ahogy volt. Csak fáradt vagyok reggel 1:16 perc van... Az ember már nem olyan éber mint nappal. Sajnálom...
2014. jan. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ!
2014. jan. 17. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!