Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Medion wim 2140- es laptopon...

Medion wim 2140- es laptopon nem tudom bekapcsolni a wifit! Kapcsolo nincs, billentyukodok kiprobalva, ujba van teve a rendszer is, driverek naprakeszen es a hibajavito azt mondja, hogy a halozati adapter nincs bekapcsolva. Hogy lehet bekapcsolni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
CD-ről telepítetted a drivereket? Egyszer úgy jártam, hogy feltettem a netről szedett drivereket, mindent naprakésznek jelzett, de semmiért cserébe nem működött a wifi... Később kicsit tovább lapozgattam és már annyira felidegesített az a sok koment, hogy rossz a driver, hogy kerestem egy másikat és jó lett. Lehet neked is ezt kéne tenned, 1-2 órát szánj rá új driverek keresésére, nem kell mindig a legújabb, mert akkor meg azért rinyál.
2014. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszomom az infot, de az van,hogy nem tudom milyen driver kellene, mert nem cd-rol telepitettem, hanem driver scanneren keresztul es amit a rendszer frissit. Ebben az esetben mi lehet a tehendom?
2014. jan. 15. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen programoknak ne higgy, igazából annyit sem érnek, hogy megemlítsék őket... A gyártó oldaláról rántsd le, először is töröld azt, amit leszedett ez a béna progi, aztán keress az alaplapod gyártójának oldaláról valamit (a search gomb néha segít az oldalon), ha találtál valamit, akkor elvileg már jó kell legyen. Ha még így sem jó, akkor keress a router gyártó oldalán is valamit.
2014. jan. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megprobalom :) Koszonom szepen! Remelem sikerulni fog :)
2014. jan. 15. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!