Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kapott már mostanában rendőrsé...

Kapott már mostanában rendőrségi figyelmeztetés azért mert"tiltott oldalakat" nézett?

Figyelt kérdés

Tegnapi napon kaptam egy rendőrségi oldalon egy felhívást hogy olyan dolgokat csináltam amit nem szabad lett volna és megbüntethetnek több milió forintra

vagy ülhetek érte akár 5 évet is.de van lehetőség 20-30ezerft befizetéssel megváltani a dolgokat.Mi Ez valami kamu vagy igaz még az üzenetben a saját ip cimem is szerepelt.


2014. jan. 17. 10:10
 1/4 anonim válasza:

ez egy vírus, semmi köze a rendőrséghez, gépet kikapcsolni, csökkentett módban újra indítani, majd a vírust törölni

nehogy fizess bárkinek is

2014. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kamu.
2014. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"de van lehetőség 20-30ezerft befizetéssel megváltani a dolgokat."


Ja persze, mert az így működik. :)

(Bár a fekete jövedelmet már tisztára lehet mosni legálisan, szóval jön még kacsára nokedli. :D)


Most nem találom, de a rendőrség leírta közleményben, hogy bűncselekményeket nem lehet "megváltani", és a rendőrség nem zárolja senki gépét kártevő programmal. Ez egy pénzlehúzós csalás, törölhető a gépről, vannak hozzá leírások neten. (pl. gugli -> "Rendőrségi vírus eltávolítás")

2014. jan. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már utánna néztem/hvg.hu /magyar rendőrség vírus/Itt több oldalon megtalálod hogy kamu.nyomoz a r..ség ismeretlen tettes ellen már 2013 óta működik a vírus Ajállom olvassa el mindenki nehogy ráfizessen bedőljön.
2014. jan. 17. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!