Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » JAVA futtatás- frissítve a...

JAVA futtatás- frissítve a "Java 7 51" verzióra, semmilyen Java-ablak nem jön be rendesen. Op. Rendszer:Win7 Ultimate, browser: Chrome, Mozilla. Banki átutalások sem mennek, és egyebek sem :- ( Ötlet?

Figyelt kérdés

2014. jan. 19. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is frissitettem, szintén Windows7, semmi gondom nincs vele. Futtass le vírusirtót, Javascriptbe ágyazott trójai is lehet, valamelyik reklámban lehetett.
2014. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi- Avast lefutott, de semmit sem talál, ezen felül van egy IOBit malware, plusz egy Adavanced System Care Pro7. Ugyanúgy működésképtelen a Java-ablak. Lecserélem a Chrome-ot régebbi verzióra, állítólag a legújabb változat instabil.
2014. jan. 19. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:
A legújabb változatban az összes külső alkalmazást letiltották, ami nincs a webáruházában. Nekem is instabil, egyszerűen ok nélkül bezárja magát. Fizetős ESS7 van a gépemen, vagyis kártevő kizárva.
2014. jan. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ezzel: [link]
2014. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!