Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az unokatestvérem regisztrált...

Az unokatestvérem regisztrált egy fizetős filmletöltős oldalra. Attól hogy az én IP címemről regisztrált nekem lehet bajom belőle?

Figyelt kérdés
Nem adott meg emilyen adatot magáról. Bankkártyaszáma nincs is úgy hogy azt nem adta meg. Telefonszámát sem adta meg.
2014. jan. 20. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyarországon a saját célra való letöltés nem büntetendő, ellenben a megosztás az. Ha csak letöltesz nem piszkál majd vele senki. A torrent pl büntetendő mert vissza is töltesz. A valóság az, hogy nincs erőforrás ezzel foglalkozni.
2014. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel nem fizetett, nem lesz semmi. Behajtani nyilván nem fogják mert nem vett igénybe szolgáltatást, nem írt alá semmit.
2014. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem magyar oldalra regisztrált. De amúgy sem akar arról az oldalról letölteni semmit. Inaktív a profilja és csak azzal lehet aktívvá tenni tenni ha fizet érte. De attól hogy az én gépemről regisztrált lehet-e belőle bajom? Neki lehet ebből baja?
2014. jan. 20. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!