Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Anyám gépén nincs hálózat....

Anyám gépén nincs hálózat. Hol lehet a gond?

Figyelt kérdés
Néhány napja nincs net, se hálózat. Nem tudja a Win magának javítani, de én sem tudtam az ipconfig /renew-val. Nem tud magának kiosztani IP-t. Próbáltam azzal a kábellel is, amit én használok, illetve a switch azon portján is. Egyik sem jött be. Beleraktam egy hálókártyát is, de maradt a probléma. Újrahúztam a rendszert, de még mindig rossz.
2009. dec. 3. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag mindent megtettél, amit tanácsolni lehet. Az IP kábel nélkül is kiosztható, tehát a hibás kábel opció ki is esik. Reinstall miatt a hibás rendszer is, így marad a hardverhiba. Próbálj beletenni még egy (másik) hálókártyát egy másik pci slotba, és megnézni azzal, jobb ötletem nincs. Ha nem megy, szerintem oldjátok meg másképp (wifi vagy usb-s hálókártya -> szerintem létezik ilyen, ha nagyon akarod, utánanézek).
2009. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, utánanézek én is, hátha. Láttam már olyat képen, de nem tudom, mi lehet a neve.
2009. dec. 4. 15:37
 3/4 A kérdező kommentje:

Elvittem szervizbe, ahol a csóka bekötötte a kábelt, és pillanatok alatt talált IP-t. Hazahoztam, és itthon is pillanatok alatt megkapta. Nem tudott ő sem mit mondani rá, de én sem... :D

Bár az egész gép öt éves, úgyhogy szórakozhat az alaplap.

2009. dec. 6. 11:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Végülis... node a lényeg, hogy most megy.
2009. dec. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!