Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Firefoxban hogy tudom beállíta...

Firefoxban hogy tudom beállítani, hogy a Google-t használja alapértelmezett gyorskereső pluginként?

Figyelt kérdés
Firefoxban telepítve van nálam néhány gyorskereső plugin, amiket használok is. Azt viszont szeretném beállítani, hogy ha a címsorba írok be valamit, akkor mindenképpen a google keresőt dobja fel, ne azt, ami mellette a gyorskereső mezőben ki van választva. Ezt be lehet valahogy állítani? Elég idegesítő, hogy ha kerestem valamit egy adatbázisban, utána a címsoros keresőm is ott keresne. Ha abban akarnék keresni, oda írnám, nem a fő címsorba

#Google #kereső #Firefox #gyorskereső
2014. jan. 21. 09:30
 1/2 csacsi2 ***** válasza:

a keresőnél a fület megnyitva, keresőszolgáltatások kezelése.


itt:

[link]

2014. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ez eddig rendben van. De én azt szeretném, hogy ha ott ki van választva mondjuk a Wikipedia, akkor is a google-ban keressen.

Megtaláltam a megoldást egyébként, egy bővítményt kell felrakni:

[link]

Utána a firefoxban about:config és ott megadni egy új beállítást keyword.URL néven, ide rakni a [link] értéket és már megy is

2014. jan. 24. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!