Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az a helyzet h nem bírok fel...

Az a helyzet h nem bírok fel rakni képet vagy is úgy akarok fel rakni profilképet h választanék a képeim közül facen úgy hogy meg maradjon a like meg a hozzászólás is de nem lehet úgy nem engedi csak ha újra fel töltöm mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

profilkép hozzáadása - válassz a képek közül

ha elvileg a profilkép mappában volt, akkor ugyan azt adja vissza a kommentekkel meg minden vacakkal.

2014. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Profilkép mappában van de nekem nincs olyan hogy válasz a képek közül figyelj küldök képet!

[link]


[link]

2014. jan. 22. 14:20
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem így néz ki és enged olyat is... nem tudom nálad miért nem :/

de ahány ember annyi facebook kinézet és tudás... ezt sem értem igazából miért van.

2014. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nyilván neked azért nem így van, mert még nem volt előtte képed fent;) okoska..-.-
2014. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
5 profilképem volt már szóval "okoska" menj nézz mesét és röhögj a saját szarodon
2014. jan. 23. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!