Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítség! Tegnap óta mérhetetl...

Segítség! Tegnap óta mérhetetlen számú levelet kapok freemail-es postafiókomra (spameket). Mit tehetek ellenük?

Figyelt kérdés
Feladóként többnyire egy hollywoodi híresség neve van feltüntetve, vagy hogy "weight loss", ilyesmik, a tartalom pedig egy link. Eleinte nem voltam annyira kétségbeesve, törölgettem rutinból, de már nagyon idegesító, ma délben kb. hatvanadiknál tartunk! Hiába állítom be, hogy spam, nem teszi a spam mappába sem. Csak jönnek, jönnek. Mit tehetek ellene? És honnan szedték a címemet?

2014. jan. 23. 12:36
 1/3 Csxeba ***** válasza:

Nyilván valahová regisztráltál / programot feltelepítettél és elfogadtad a feltételeket. Keress az egyik e-mail aljánál egy linket, szokott lenni olyan, hogy "unsubscribe" vagy valami hasonló.


Ha ez nem megy, akkor a beállítások közt, a spamszűrőnél állítsd be, hogy szűrje azt az e-mail címet, ahonnan jönnek

2014. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is pont így jártam a freemail-es fiókommal. Tegnap óta egyfolytában jönnek a spamek. Ma 86-ot töröltem ki eddig. Tud valaki valami hathatós segítséget?
2014. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz. Sajnos nem lehet leiratkozni, ezt a módszer ismerem. Amúgy nem iratkoztam fel semmire. A szemétség még az, hogy mindegyik más címről jön. Tegnap rátaláltam a spamszűrőre, és egyenként állítgatom be, hogy blokkolja az ezekről a címekről érkező leveleket. Egy kicsit mintha ritkulnának. Tegnap kb. 100 db jött. Amúgy melyik jobb, ha blokkoltaom, vagy ha töröltetem a spamszűrővel? Előre is köszi.
2014. jan. 24. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!