Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az lenne a gondom, hogy nem...

Pityupocse kérdése:

Az lenne a gondom, hogy nem sikerül visszavegyek a cpu hűtő mérhetetlen hangjából?

Figyelt kérdés

[link]


Ez az alaplap eggyik alkalmazása, elméletileg lehetne vele szabályozni, sokmindent, nos nekem mégsem sikerült, akármit állítottam be, nem reagált rá, restart után sem.


Segítsetek, ez így nem buli, az alaplap többe került mint a teljes régi gépem, azon viszont kattintásra állíthatom, hogy milyen hangos legyen az a francos hűtő X(


BIOSÓL SEM LEHET ÁLLÍTANI


2010. okt. 21. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt hamarabb kapsz válasz ,megoldást a problémádra,a fiúk erre vannak kihegyezve...

2010. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jenci ***** válasza:
Nos jó lett volna látni az alaplapot is.Ezen a képen az látszik,hogy a program csúszkája a minimumon van--ha jól látom.Nekem 2100-on forog a cpu ventillátor,de egy i5-ös-t hűt és a hűtő egy Cooler Master Hyper TX3.Ezzel csak azt akartam mondani,hogy ha semmiképpen nem sikerül visszavenni,akkor nagyobb hűtés kell rá.Minél nagyobb a ventillátor átmérője,annál inkább hallkabb.
2010. okt. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kösz,


am,


Asus M4A785TD-M Evo alaplap


amd phenom x4 965 alap coolerrel

2010. okt. 22. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!