Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Twitteren az normális, hogy...

Twitteren az normális, hogy rengeteg embert követek, rengeteg tweetem van, és rengeteg kedvencem van, de igazából én vagy semmit nem csináltam, vagy csak 1-2 lehetne mindenből?

Figyelt kérdés
Szóval ez normális, hogy magától történik, vagy valaki feltörte, és helyettem csinálja? De ha így is van, annak mi értelme? Mármint miért jó valakinek az, hogy azzal kínlódik, hogy kedvencnek jelöl többszáz embert, és követ többezret?

2014. jan. 23. 14:53
 1/6 anonim válasza:

Milyen tweet-jeid vannak? Ha nem te csináltad, töröld az accountodat és csinálj egy újat, akár álnéven is, állíts be biztonságosabb jelszót és vigyázz rá!

Szerintem a twitter nem csinál ilyet, nekem is volt anno, de semmi értelme nem volt úgy láttam. Hogy miért csinálhat valaki ilyet? Mert unatkozik és nincs élete...

2014. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahogy látom mindenféle nyelven valami, főleg angol, mindegyikhez az van írva, hogy retweeteltem. Vannak videólinkek, olyan is, hogy "this weather is disgusting omfg" szóval szerintem véletlenszerű. Van aki képeket oszt meg, és az van retweetelve. Amúgy azt se tudom mi az a retweetelés. :D De ha be vagyok jelentkezve akkor is érkeznek ilyenek. Épp most érkezett egy új tweet, és azt írja retweeteltem, de jobb felső sarokban 21.-ét ír. Nem tudom, hogy ez azt jelenti, hogy az aki tweetelte az akkor tweetelte, vagy nem az 1. tweet a listában az utoljára kapott. Össze-vissza van ez is, nem idősorrendbe, se abc sorrendbe. Lényeg, hogy én nem csináltam semmit. És ismerősöm sincs rajta, nem is osztok meg semmit, szóval el nem tudom képzelni, hogy mi szórakozás lehet ebben, vagy haszon. Nem szeretnék nevet, címet cserélni. De az se tetszik, hogy pl. ismeretlen férfiak képeit lájkolja a nevemben. De akkor biztos, hogy ez betyárkodás?
2014. jan. 23. 15:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Azóta 118 új tweet érkezett. Pedig azóta nem tudom eltelt-e 10 perc. Már 138.
2014. jan. 23. 15:36
 4/6 A kérdező kommentje:
De ezek csak a kezdőlapon vannak, ha rámegyek az Én-re akkor ugyanannyi van, azt hiszem ott csak azt jelzi, amit én írtam, és amit állítólag retweeteltem.
2014. jan. 23. 15:47
 5/6 Sipos Dávid válasza:

Sikerült rájönni mi a gond?

Nekem hasonló problémám van

Rengeteg arab felhasználót " követek"

és van vagy 1500 tweetem aminek a 90%a ciril betűvel van írva

2014. febr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jelszót változtattam. Azóta nem retweeteltem, és nem lájkoltam semmit. 1 twittelés jelent meg amit nem én csináltam, de azt hiszem az az egyik alkalmazás volt. Valami Justunfollow.
2014. febr. 2. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!