Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Regisztrált valaki a triptoget...

Regisztrált valaki a triptogether.com-ra? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt találtam az oldalt, és nagy naivan azt hittem, ez tényleg arról szól, amit ígér, de mára úgy gondolom, ez nagy kamu.

Eleve nincs lehetőség egy tisztességes bemutatkozást írni magadról. Csak a legalapabb információkat lehet megadni: becenév, haj- és szemszín, magasság, életkor, lakhely, foglalkozás és tervezett úti cél(ok). Érdeklődési kör, hobbik... minek is?


Aztán az is elég fura, hogy a keresések során egyetlen olyan adatlapba sem botlottam, amin rossz minőségű, webkamerás, béna fotó vagy esetleg kevésbé dekoratív leányzó szerepelt volna. Mintha csak bombázók akarnának utazni. Csupa szexi szingli. Azért tettem egy próbát, és írtam pár embernek.

Hogy az üzenetek nagy részére csak a szokásos "írj a yahoo-s címemre" típusú kamuszöveget kaptam válaszul, az nem is lenne érdekes, egy csomó más oldalon vannak ugyanilyen kamu felhasználók. Viszont egyetlen rendes, életszagú válasz nem jött. Na jó, két (elméletileg) kínai csajjal lehetett pár levelet váltani, akik rám írtak, ők nem jöttek elő az e-mail címmel addig, míg a rendszer nem jelezte, hogy ma már csak díjbefizetés ellenében tudok tovább chatelni. De még ezeknek a lányoknak is olyan jó fotóik voltak, hogy én is megnéztem őket alaposan pedig nem jönnek be az ázsiai csajok.

A többi megszólítottól (ukránok, ausztrálok, franciák) semmi válasz.


Szóval meglehetősen gyanús az oldal -persze a profilt nem lehet törölni -, de a neten nem találtam róla semmi véleményt (angolul vagy magyarul). Kíváncsi vagyok, ha kipróbálta még valaki, mik a tapasztalatai.



2014. jan. 24. 19:06
 1/3 anonim válasza:
hova szeretnél utazni?
2014. febr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elsőre több mindent bejelöltem, de akkor mindig eltüntette a rendszer a helyeket, és az jelent meg, hogy bárhova utaznék.

Aztán bejelöltem, hogy a skandináv országok és Ukrajna érdekel (bár utóbbi nem a jelenlegi helyzetben).


Szintén regisztráltál? Mik a tapasztalataid?

2014. febr. 3. 09:37
 3/3 anonim válasza:
nem én nem regisztráltam, de én is szívesen utaznék valakivel.
2014. febr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!