Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok úgy facebook...

Hogyan tudok úgy facebook üzenetet törölni hogy amit már elküldtem se én se ő ne lássa már?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van olyan hogy műveletek és üzenetek törlése és ott ki kell pipálni hogy melyiket szeretnénk, ugyan az eltűnik onnan nekem de a másik fél továbbra is el tudja olvasni .. Viszont én úgy szeretném törölni hogy a másik fél se tudja hogy az üzenet helyére olyan jelenjen meg h az üzenetet törölték vagy valami hasonló.. Fontos lenne

2014. jan. 26. 10:08
 1/3 Lajos54 ***** válasza:

Ez nem fog menni. Magadnál törölheted, de ha a címzett már megkapta, azt nem tudod törölni. Az már az ő "tulajdona", az ő gépén, profiljában van, ahhoz neked már nincs hozzáférésed.

Olyan ez, mint a hagyományos levél. Amíg nem küldted el, addig akár szét is tépheted, de ha már postára adtad, akkor semmit nem tudsz tenni vele...

2014. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
aszt csak ugy lehet hgy o ne lassa ha letiltanak fb rol es megszunik a fb emailcimed de azal meg te jarsz szarul ugyhogy nem lehet
2014. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
de lehet, nekem volt barátnőm megcsinálta hogy ne lássam amit ő írt.. reportold spamnak, vagy ilyesmi, és sárgával kilesz húzva amit írtál..
2015. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!