Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Facebookon a Zsidesz...

Ha Facebookon a Zsidesz oldalán kulturált formában leírom a véleményem (kamu profillal, mert a szüleim állását nem kockáztatom), az alapján le tudnak nyomozni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem foglalkoznak azok ilyen magadfajta "kulturált" gyerekekkel.

Amúgy nem értem: azt mondod, hogy kulturált formában, akkor mi a fenéért nyomoznának. Sántít a történeted !

2014. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Abszolút kulturáltan fogalmaztam meg. Nem volt semmi anyázás és hasonlók. Csak leírtam, hogy inkább a saját háza tájukon nézzenek előbb szét, azután mocskoljanak másokat. (Utalva arra, hogy fikázza az mszp-t mintha ők makulátlanok lennének, amit egyébként szintén bohóc bandának tartok.)

De ugye diktatúrában bármi lehetséges, ezért kérdezem, hogy a végén még nehogy rámverjenek valamit.

2014. jan. 26. 15:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán akarnák le tudnák nyomozni. De tényleg komolyan gondolod, hogy egy hozzászólás kapcsán nyomozni kezdenek a kiléted után ? Ez a hét vicce.
2014. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magasról sz*rni fognak a hozzászólásodra.
2014. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 pbiker válasza:

Kamu profil ide-oda.

IP cim szerint nyomoznak. Ott meg mindegy.

De szerintem ha emiatt nyomoznanak, akkor az egesz ellenzek bortonben lenne mar szamtalan balos lapjukkal 168, nepszava...stb.

Szoval nem lehet milliokat dutyiba rakni.

2014. jan. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ha nagyon netvagánykodni akarsz ajánlom a TOR böngészőt. nem tudják lenyomozni
2014. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szóval kulturált de azért zsidesz? Ha kiderül, hogy izraelből írogatsz nem fognak nyomozni! :)
2018. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!