Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-mobile, mobilinternet,628-as...

T-mobile, mobilinternet,628-as hiba. Megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


T-mobile-os mobilnetem van, lassan már 4 éve. A stick azt hiszem huawei e1750. Tegnap csatlakozáskor ezt a hibaüzenetet kaptam:


'628 hiba: A kapcsolatot a távoli számítógép még a létrehozás előtt megszakította.'


...és azóta nem működik.

A dolog érdekessége, hogy netezés közben egyszer csak megszakadt és azóta nem jó. Tehát évekig működött, a gépen semmi nem lett állítva, a sticken semmi nem lett állítva, a jel tökéletes, mégis egyik másodpercről a másikra "elromlott" és azóta nem tudom működésre bírni.


Valakinek van valami ötlete? Illetve ha nem lehet megcsinálni, akkor a T-nél (a meglévő előfizetésemhez) kérhetek egy új sticket vagy sem?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2014. jan. 27. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

C:\WINDOWS\Help\netcfg.chm::/error_contents

A Hálózati kapcsolatok segédprogram használata során az alábbi hibaüzenetek fordulhatnak elő. A hibával kapcsolatos további tudnivalókért kattintson a hibaüzenetre.

[link]

2014. jan. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezek a pontok nem segítenek rajtam. Ahogy írtam is semmilyen beállítás nem lett átállítva (a szám, a hálózati és biztonsági beállítások ugyanazok). Egyik pillanatban volt net (ahogy előtte 3 és fél évig), aztán a másik pillanatban megszakadt és azóta nincs. De közben abszolút semmi nem lett átállítva.
2014. jan. 27. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
a szerződéseddel besétálsz a legközelebbi T-mobile(T-Home stb.) szaküzletbe, képviseletre és ott segíteni fognak.
2014. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az lesz, mert neten semmilyen más megoldást nem találtam. Csak el akartam kerülni a személyes ügyintézést.
2014. jan. 29. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!